Wysoka jakość

Technologia produkcji pozwala nam zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości. Betony barwione są w masie, dzięki czemu przez długie lata nie tracą na atrakcyjności wizualnej. Wyselekcjonowani dostawcy zapewniają półprodukty najwyższej jakości, natomiast najlepsze, angielskie formy gwarantują stałe parametry wyrobów.

Posiadamy własne laboratorium, gdzie testujemy nowe rozwiązania oraz prowadzimy badania nad nowymi produktami i technologiami. Kostka brukowa jest produktem wiodących na rynku firm.

O firmie

Działamy na rynku od niemal 30 lat. Przez ten czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie oraz stale poszerzaliśmy nasza wiedzę na temat kamienia i brukarstwa. Oferujemy kompleksowe usługi w oparciu o długoletnią współpracę z renomowanymi producentami. Dbamy o jakość produktów w naszym asortymencie. 

W ciągu 30-tu lat działalności zbudowaliśmy wizerunek solidnej i sprawdzonej manufaktury – posiadamy setki stałych klientów, nasze wyroby zdobią tysiące placów, ogrodów i ogródków, co motywuje nas do dalszego poszerzania oferty z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Hata - Plus

Hata-Plus jest manufakturą, produkującą betonowe elementy architektury ogrodowej i przestrzeni otwartych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

płyty betonowe

pieńki imitujące słoje drewna

rynienki ogrodowe

rotundy

cokoliki i obrzeża trawnikowe

betonowe elementy dekoracyjne (m.in. fontanny z białego cementu)

palisady

świątynie greckie (kolumny toskańskie, monopteros)

kamienie naturalne – piaskowce, granity, bazalty

Kostka brukowa, której jesteśmy dystrybutorem pochodzi od najlepszych producentów, takich jak: Semmerlock, Libet, Certus.

Stale zachowując najwyższą jakość naszych wyrobów wdrożyliśmy Zakładowy System Kontroli Jakości, dając Państwu gwarancję zadowolenia z wyrobów Hata-Plus.